אירועי פורים

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

חגיגות פורים לכל המשפחה – הפנינג שמח וצבעוני, מופעים, אמנים ועוד.
1.3.18 | גן המייסדים | הכניסה חופשית

ממלכת רחובות צהלה ושמחה:
פורים בגן המייסדים: המקום יהפוך לממלכה מהאגדות
כמדי שנה, ילדי העיר המוכשרים ייצבעו את הבמה המרכזית בשלל מופעי שירה וריקוד לכל המשפחה באירוע הקהילתי של השנה, לצד מופע אקרובטים עוצר נשימה "קרקס  המלך", ושלל פעילויות חווייתיות - מתקני אקסטרים, מתחם מולטימדיה ומציאות מדומה, "טירת המבוך" שתאפשר יציאה להרפתקאות קסומות, מתחם ג'ימבורי לפעוטות, גלריית יצירה, קרבות אבירים ועוד. הכניסה כמובן חופשית והציבור מוזמן

ראש העיר, רחמים מלול: "חג הפורים השנה יהיה קסום במיוחד במתחם גן המייסדים, בחגיגה של פעילויות לכל המשפחה. השקענו מחשבה ומשאבים כדי שתוכלו לחגוג קרוב לבית" 

ילדי רחובות מוזמנים השנה לחגיגה מהאגדות בגן המייסדים: ביום חמישי (1/3) יהפוך הגן כולו לממלכה קסומה אחת גדולה לכבוד פורים, ובה שלל מתחמים ומתקנים אטרקטיביים הלקוחים כולם מעולם אגדות הילדים. על הבמה המרכזית תעלנה בזו אחר זו מיטב להקות המחול והזמר העירוניות, ומשתתפי בימת הנוער העירונית עם שירי המחזמר המצליח "מושלמת". כמו כן, ברחבי הגן יתקיימו מופעי אקרובטיקה מרהיבים המשלבים טכניקות מהקרקסים המובילים באירופה במסגרת המופע "קרקס המלך" לראשונה ברחובות, תוצב במקום גם "טירת המבוך" שבו יוכלו ילדי העיר לצאת להרפתקאות קסומות ברחבי ממלכת רחובות.

החגיגות יחלו בשעה 10:00 בבוקר ויסתיימו בשעה 15:00. בחברה העירונית דאגו שכל קבוצת גיל תמצא את מקומה במתחם והתאימו את הפעילויות בהתאם. במקום תמצאו גלריית יצירה שבה יוכלו המשתתפים ליצור יצירות אומנות של דמויות מלכותיות. מי שיבקש להנציח את הרגע יוכל לעשות זאת במתחם צילום מעוצב שבו ניתן יהיה להצטלם בשלל דמויות ורקעים.

בגן יוקם בזאר מלכותי בו ישתעשעו הילדים בשפע של תחנות נושאות פרסים והפתעות. גם הטכנולוגיה מצאה את מקומה ומי שמתקשה להתנתק מהמסכים יוכל ליהנות ממתחם מולטימדיה ומציאות מדומה, הכולל משחקי מחשב ומשחקי מציאות מדומה של טירות מכושפות, קרבות אבירים, מכשפים, לוחמים, נסיכות ופיות.

לפעוטות הוקם מתחם ג'ימבורי מפנק, והגדולים ייהנו מאפשרות לטפס על קיר ענק או לגלוש באומגות במתקני אקסטרים מיוחדים או במנהרת הדינוזאור הגדול. במהלך היום יופעלו גם תיאטרון בובות, יתנהלו "קרבות" של אבירי הממלכה ותזמורת הממלכה תנעים למבקרים את הזמן.

למידע נוסף והסדרי תנועה, חניה ונגישות- לחץ כאן


shelet_600x200__CONVERT_PRINT_01.png