רוכבים עצמאות

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

הכינו את הקסדות:

אלפים צפויים להשתתף במסע האופניים "רוכבים עצמאות"

החברה העירונית רחובות תקיים ביום העצמאות, ב-19.4, את האירוע המסורתי והמלהיב "רוכבים בעצמאות", אשר יוזנק ב-09:00 בבוקר מגן המייסדים ויעבור בשכונות העיר. המשתתפים נדרשים להצטייד בקסדה ובנעליים סגורות – אחרת לא יורשו לקחת חלק במרוץ.
במקום אפשר יהיה לשכור אופניים במחיר מסובסד. כל המשתתפים שיסיימו את המסע יזכו במדליות

מסע האופניים "רוכבים בעצמאות" המסורתי של החברה העירונית רחובות ייצא לדרך גם השנה במעמד ראש העיר ובהשתתפות מאות רוכבים מכל הגילאים. תחילת המסלול וסיומו יהיו בגן המייסדים העיר, כאשר ההתכנסות תהיה בשעה 08:00 ותכלול מתחם אופנים "באלאנס" היתולי, מופע קפיצות של מיטב הרוכבים בארץ, השכרת אופניים, צילום מגנטים ועוד, והזינוק בשעה 09:00. ההשתתפות ברכיבה באופן העצמאי תתאפשר החל מגיל 9 בלבד. 

האירוע המלהיב של רחובות חוזר. מסע האופניים יתקיים ביום העצמאות, ב-19.4, לאורך 11 ק"מ והוא מיועד לכל המשפחה. המסלול, "סובב רחובות", יעבור בשכונות העיר הוותיקות והחדשות. הזינוק והסיום יתקיימו בגן המייסדים, והמשתתפים מחויבים באמצעי בטיחות כמו קסדה – שבלעדיה לא יורשו להשתתף. לנוחיות המשתתפים, הם יוכלו לרכוש קסדה במקום בעלות סמלית של 20 שקלים. 

במקום ניתן יהיה לשכור אופניים במחיר מסובסד של 50 שקל במזומן (תמורת הפקדת תעודת זהות או רישיון נהיגה לביטחון). חובה נעלי רכיבה סגורות וחל איסור רכיבה על אופניים חשמליים.

כאמור, הזינוק בשעה 9:00 מגן המייסדים ולאחריו ניתן יהיה להצטרף למסלול הרכיבה בנקודות הבאות: 

 צומת מכון ויצמן למדע (נווה יהודה, אחוזת הנשיא, רחובות המדע)

 דרך מרדכי בשיסט - כניסה לנווה עמית (נווה עמית, גינות סביון)

 צומת גד פיינשטיין / האלוף פרי (רחובות ההולנדית, אבן גבירול)

 מתנ"ס קריית משה (שכונת קריית משה)

 מרכז וייסגל (רחובות על הפארק, רחובות הצעירה, שכונת אפרים / סלע)

 פארק גבעת האהבה (מרמורק, רחובות החדשה)


בסיום המסע יחולקו מדליות למשתתפים

להסדרי תנועה, חניה ונגישות לחץ כאן