שרים בסוכות 15-17.10.19

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
מופעי שירה וזמר עברי לכל המשפחה

15.10.19 | היכל התרבות

16-17.10.19 | רחבת העירייה

לתוכנייה המלאה >> לחץ כאן

פסטיבל "שרים בסוכות" 2019: קובי אפללו, מופע מחווה ליוסי בנאי ודודו פישר 

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו בחול המועד סוכות את פסטיבל "שירים בסוכות": מופע מחווה ליוסי בנאי בהיכל התרבות (בתשלום סמלי) ויומיים של מופעים ברחבת העירייה עם סוכת ראש העיר, קובי אפללו, דודו פישר וצמד רעים בכניסה חופשית.

כמיטב המסורת, גם השנה בחול המועד סוכות, תקיים עיריית רחובות באמצעות החברה העירונית את פסטיבל "שרים בסוכות". השנה ייפתח הפסטיבל באירוע מוסיקלי חגיגי ומיוחד בהיכל התרבות, "מרב אהבה", שיתקיים במעמד ראש העיר. האירוע שיתקיים ב-15.10, בשעה 20:30, הינו ערב מחווה ליוסי בנאי ז"ל, גדול שחקני ישראל, בשילוב שירי "הגשש החיוור" פרי עטו, ובהשתתפות אמנים רבים: נתן דטנר, ישראל גוריון, אורי בנאי, שלמה בראבא, דביר בנדק, אלון אופיר, עדי כהן, חן כהן/עידו רוזנברג, נעה אסנר ותמר שם אור.

כרטיסים למופע ניתן לרכוש במחיר סמלי (50 ₪ לכרטיס) באתר היכל התרבות www.ironit-rehovot.co.il ובטלפון 08-9232200.

ביום רביעי, ה-16.10, בשעה 20:00, הציבור מוזמן לרחבת העירייה, שם תוקם "סוכת ראש העיר" למשך כל ימות החג, ובה יקבלו ראש העיר וחברי המועצה את הציבור, ובהמשך לאווירה החגיגית יתקיים מופע זמר של "צמד רעים", ולאחריהם יעלה הזמר דודו פישר. הכניסה חופשית.

גם ביום חמישי, ה-17.10, בשעה 20:00, סוכת ראש העיר תהיה פתוחה לקהל הרחב והזמרת ורדינה כהן תופיע עם בנה קשת בן זאב בשירים מוכרים ואהובים, ולאחריהם יעלה וינעל את הפסטיבל הזמר קובי אפללו במיטב שיריו. הכניסה חופשית.

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות: "השנה רעננו את מתכונת פסטיבל "שרים בסוכות" עם מופע מחווה מיוחד בהיכל התרבות,  ועם הזמנה לסוכה ברחבת העירייה.  אשמח לפגוש את התושבים ברחבת העירייה, ביומיים של מופעים מגוונים בשירים המבטאים את החיבור הישראלי". 

עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "שרים בסוכות 2019 מציג תוצר של חשיבה על מנת לחדש ולהביא בפני הציבור פסטיבל מגוון ושונה. אנו מחכים לראות את התושבים הן בסוכת ראש העיר והן בהיכל התרבות וברחבת העירייה בשני המופעים".

איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "אנו שמחים להביא את התרבות כמו בכל בשנה, בעיקר בחגים ומועדים, בזמנים שבהם הקהל הרב יכול להגיע וליהנות ממופעים של תרבות ברוח החג". 

האירועים נגישים.
חניה לאירוע "מרב אהבה" – חניוני היכל התרבות
חניה לאירועים ברחבת העיריה – חניון קניון רחובות

תמונות: קובי אפללו - רגב גל, צמד רעים- ג׳ק כהן, ורדינה כהן וזרה קשת - טל קירשנבאום וזאב קשת.