שרים לך רחובות | יולי - אוגוסט 2019

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

מופעי שירה וזמר עברי עם מיטב אמני ארצנו

לצפייה במודעה >> לחץ כאן

11.7 | 18.7 | 25.7 | 1.8 | 15.8 | 22.8 | ברחבת העירייה

29.8 | גן המייסדים

עשור לסדרת הזמר הפופולארית "שרים לך רחובות"- קיץ 2019

ערבי הזמר והשירה בציבור חוזרים אלינו עם הופעות של אמנים מהשורה הראשונה ובהם אילנית, מוש בן ארי, קובי מרימי, שאפיטה ועוד.

קיימת נגישות לבעלי מוגבלות, הכניסה חופשית

מידי יום חמישי בשעה 20:30 במהלך יולי-אוגוסט

 סדרת "שרים לך רחובות" של החברה העירונית, חוגגת השנה עשור לפעילותה וכמידי שנה, גם השנה יופיעו מיטב אמני ישראל ברחבת העירייה. המפיק והמנהל האומנותי, מנהל מחלקת ההפקות - שלמה טולדו, המנהל המוסיקלי - אופיר שמעוני ומנהל ההפקה הטכנית - משה פוני, הכינו עבור תושבי רחובות קיץ מרענן ומהנה עם מבחר מופעים מיוחדים ומרגשים. 

זמרים וותיקים לצד זמרים שהפציעו לתודעה הישראלית בשנה האחרונה יככבו על במת "שרים לך רחובות, ובהם אילנית שתארח את הזמר שייצג אותנו השנה באירוויזיון - קובי מרימי, שלומית אהרון, הזמרת הוותיקה אופירה גלוסקא תארח את בנה גיא שגיא במופע נוסטלגי ויהודה אליאס יארח את דפנה דקל.

כמו כן, יתקיימו שני מופעים ייחודיים, הצדעה לפסטיבלי "סן רמו" ומופע הצדעה לפסטיבלי הזמר המזרחי ולכלת פרס ישראל האגדית- שושנה דמארי. סדרת המופעים תנעל עם שני מופעי ענק שיתקיימו בגן המייסדים, האחד של הזמרת המוכשרת שהגיע למיינסטרים בזכות הופעתה בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון"- שאפיטה, והזמר העולה- עדן חסון. למחרת, להקת "אומהגומה" שתבצע את להיטי שנות ה- 60 וה- ,70 והאומן המרכזי שינעל את חגיגות הקיץ, מוש בן ארי.

לדברי שלמה טולדו, מנהל מחלקת ההפקות והמנהל האומנותי של הסדרה: "עשור לסדרת שרים לך רחובות המשלבת את המוזיקה הישראלית הוותיקה לצד החדשנית, וכל אחד יכול למצוא את הסגנון המוזיקלי המועדף עליו ולקחת חלק בסדרה המופלאה הזו. אני מזמין את תושבי העיר שוחרי המוזיקה הישראלית ליהנות מרפרטואר עשיר ואיכותי של מופעי זמר". 

לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות בעירייה: "באי שרים לך רחובות מידי שנה מוכיחים כי ערבי שירה בציבור לא נס ליחם. כנראה למרות עידן האינדיבידואל שהרשתות החברתיות הביאו, אנחנו עדיין אוהבים את הביחד, בהופעות שירה בציבור הקהל שותף להן, זו חוויה שמידי שנה יותר ויותר אנשים באים ליהנות ממנה".

להלן לוח הזמנים - סדרת "שרים לך רחובות" ברחבת הכניסה לעירייה 2019:

11/7/19 - שירים שרוקדים הלילה
עם שלומית אהרון.

18/7/19 - מחווה למאסטרו- כשאימא באה הנה
עם אופירה גלוסקא ובנה גיא שגיא.

25/7/19 - "בלה איטליה" מחווה לפסטיבלי סן רמו הגדולים
עם אילן לייבוביץ', שרונה נסטוביץ' וחיים זלצר.

1/8/19 - דרור - למנצח שיר מזמור לאור הזיכרונות - ערב מחווה לשושנה דמארי
בהשתתפות- זהר בן עטר, גיא ברכה, דוד דהרי. אומן אורח: איתמר כהן. 

15/8/19 - "קום והתהלך בארץ כי זה רק ספורט"
יהודה אליאס מארח את דפנה דקל.

22/8/19 - "אהבה היא שיר לשניים"
אילנית מארחת את קובי מרימי.

28/8/19 - מסיבת סוף הקיץ לנוער
עם שאפיטה ועדן חסון בגן המייסדים.

29/8/19 - להקת "אומהגומה"
חוגגים 50 שנה לפסטיבל "וודסטוק". המופע מרכזי: מוש בן ארי במסגרת "בימות פיס" בגן המייסדים.