סוס אחד נכנס לבר

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

סוס אחד נכנס לבר

על פי סיפרו של דויד גרוסמן

זוכה  הפרס היוקרתי """Man Booker לשנת 2017

 

עיבוד לבמה: מיכה לבינסון, אבנר בן עמוס ודרור קרן
בימוי: דרור קרן בהשראת מיכה לבינסון

עיצוב במה: סווטלנה ברגר

אנימציה: שריאל קסלסי

עיצוב תאורה: עדי שמרוני

מוסיקה: אלדד לידור

משתתפים: דרור קרן, איה גרניט- שבא, יגאל זקס, יוסי ירום

מופע הסטנד אפ של דובלה גִ''י במרתף באזור התעשייה בנתניה יוצא משליטה ותופס תפנית מצמררת. מול הקהל, שבו יושבים גם שני חברי ילדות, הוא עורך חשבון נפש נוקב.

רכבת השדים נעה במהירות בין הומור שחור לסאטירה ארסית, בין אהבות לבגידות, געגועים וחרטה. בסטנד אפ, כמו בחיים- הכול אפשרי ובערב הזה, שהוא  יום הולדתו של דובלה  וגם כנראה המופע האחרון שלו, כבר אין לו מה להפסיד.

דרור קרן – סטנדאפיסט בעצמו – נכנס לנעליו של  דובלה ג''י, גיבור סיפרו של דויד גרוסמן.

הביקורת משבחת

"זהו תפקיד חייו של דרור קרן. הוא חי אותו בכל גופו ונשמתו. בראבו! חוויה אנושית חריפה ועמוקה ביותר. כך הופכים ספרות מופת להצגה בלתי נשכחת!"" 5 כוכבים*****     (ידיעות אחרונות 16.7.2017)

"הצגה מרתקת ומרגשת... דרור קרן וירטואוז, מדויק, עמוק, חכם,רגיש, מצחיק, אגרסיבי, מהפנט, דרוך ומרגש, משאיר את הקהל פעור פה. פנינה תיאטרונית שלא כדאי להחמיץ..."(כלכליסט 17.7.2017)

 "...מצטיינים המוזיקאי אלדד לידור שיצר עיטורים מוזיקליים עדינים ויפים והאנימטור שריאל קסלסי שבנה סדרת סרטונים יפים בשחור ולבן, יגאל זקס, משחק את השופט בדימוס בצורה אנושית ומופנמת. איה גרניט־שבא, בתפקיד פיץ, בביצוע רגיש, מדויק ונוגע ללב. יוסי ירום, בתפקיד בעל המועדון הנתנייתי, משכנע." (ידיעות אחרונות 16.7.2017)

"אמיץ ואמין... דרור קרן גורם לקהל להאמין, להתרגש ולחיות את הסיפור יחד איתו...כדאי לראות." (וואלה 16.7.2017)

"פנינה תיאטרונית, עיצוב במה מדויק, אנימציה יפה ועבודת משחק משובחת...העיבוד של הקאמרי לספרו של דויד גרוסמן מצליח להציב מראה מרירה-מתוקה לכולנו...(עכבר העיר 16.7.2017)

"...ספר שנולד מן הבמה, חי את הבמה והוא בהחלט מוצא בה חיים, עם ביצוע סוחף-רגיש ומלא משמעות... דרור קרן מגשים את חזונו של גרוסמן בשלמות"  (גלובס20.7.2017)

 

משך ההצגה: כשעה ושלושים דקות ללא הפסקה