פטשקה מארח את בנה של אלה פיצג''רלד- ריי בראון

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

פ.ג.ק. הפקות גאים להציג:
פרויקט הג''אז הבינלאומי
של לאוניד פטשקה

בכיכובו של
בנה היחיד של מלכת הג''אז אלה פיצג''רלד

ריי בראון הבן (ארה"ב)

 

Black Jazz Soul

מורשת הג''אז של אלה פיצג''רלד

בהשתתפות:

לאוניד פטשקה (ישראל), פסנתר

רוי יאנג (בריטניה - ישראל), זמר

הלהקה של לאוניד פטשקה

 

לאוניד פטשקה – פסנתרן ג''אז מפורסם, מלחין, מפיק ומנחה תוכניות רדיו וטלויזיה. עפ"י הסקר שנארך באונ'' קמברידג'', פטשקה נמנה על מאה המוסיקאיים המובילים של המאה העשרים.בעקבות זאת הוזמן להשתתף בקונצרט חגיגי בבית הלבן בשנת 2000.

פטשקה הינו אחד הוירטואוזים הידועיים בעולם הג''אז, שזכה ב-17 פרסים בתחרויות בינלאומיות. בשנת 2005 הוא קיבל את מדליית הכנסת על תרומתו לתרבות הישראלית ונבחר פעמים רבות כ"איש השנה" בישראל (בתחום התרבות).

לאוניד פטשקה מופיע בכל רחבי העולם, ובמסגרת ההופעות מנגן לצידם של כוכבי הג''אז הבולטים בעולם. ביניהם: רנדי ברקר, מונטיווטרס, מייק סטרן, ביל אוונס, ג''ו לובנו ורבים אחרים.

״Black JazzSoul״ - הפרויקט החדש של לאוניד פטשקה שמוקדש למורשת הג׳אז של אלה פיצג׳רלד. השתתפותו של בנה היחיד – רייבראון הבן – מקנה לפרויקט הייחודי הזה את הטאץ׳ הנוסטלגי.

בנם היחיד של זמרת הג''אז האגדית אלהפיצג''רלד ונגן הקונטרבס המפורסם ריי בראון מגיע  לסיבוב הופעות ראשון בישראל. ריי בראון הבן כבר ביקר בישראל במסגרת פסטיבל הג''אז הבינלאומי באשדוד, שאירגן לאוניד פטשקה, אך זוהי הפעם הראשונה שיגיע לסיבוב הופעות בכיבובו ברחבי הארץ.

זמר הג''אז הידוע, ריי בראון הבן, אינו דומה כלל לאותם נצרי המפורסמים שכל חייהם מנצלים את התהילה של הוריהם. הוא עשה את דרכו במוסיקה בזכות עצמו וממשיך את מסורת הג''אז המשפחתית באהבה, כבוד ומקצועיות רבה.ריי גדל באוירה מיוחדת ומהילדות היה מוקף בכוכבי התרבות הגדולים ביותר. בין אורחי הבית היו נט קינג קול, דיוק אלינגטון, מרילין מונרו ורבים אחרים, את שיעורי המוסיקה והזמר קיבל מפרנק סינטרה ולואי ארמסטרונג בכבודם ובעצמם. כל אלו השפיעו רבות על בחירת דרכו במוסיקה ובחיים בכלל.

Black JazzSoul” צפוי להיות האירוע התרבותי הבולט של השנה.הפרויקט הינו מסע נוסטלגי אל עבר "הג''אז הישן והטוב" שישלב את סגנונות הסווינג, סואול, בלוז, רוקנרול ובוגי ווגי. בפרויקט משתתפים: אורח מיוחד - זמר הג''אז רוי יאנג, והלהקה של לאוניד פטשקה (ולרי ליפץ, קונטרבס;  אלקס אקופוב, תופים; אולג ניימן,סקסופון).