פלאשדנס

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

 

מאת טום הדלי ורוברט קארי

 

מוסיקה: רובי רוט  פזמונים: רוברט קארי ורובי רוט 

Basedon the Paramount Pictures film | Screenplay by TOM HEDLEY & JOE ESTERHAZ |Story by TOM HEDLE 

"פלאשדנס"המחזמר עטור השבחים המבוסס על סרט הקולנוע הידוע והבלתי נשכח משנות ה 80, מגיעלישראל!

 

סיפורהמעורר ההשראה של אלכס, צעירה יפהפייה והחלטית העובדת ביום במפעל, ובלילה כרקדניתבמועדון. מאבקיה בהשגת עצמאות, מציאת אהבה והגשמת חלומה הגדול ביותר – לרקוד בביתהספר הגבוה לריקוד.

 

תתכוננולהתאהב, להתרגש ולרקוד, לצלילי להיטי ענק: Maniac, Gloria,

I love Rock & Roll והלהיטהענקי What a Feeling.

 

בכיכובםשל

ריקיגל | צחי הלוי/יפתח מזרחי | ספיר יצחק

| מיי פיינגולד | עדי כהן | רוויטל זלצמן

ועודעשרות שחקנים, זמרים ורקדנים ותזמורת חיה

בבימויושל עומר זמרי
נוסחעברי: דניאל אפרת  כוריאוגרפיה: רוםסכר  הפקה מוסיקלית: חזי שקדתפאורה:בתיה סגל ומיכאל פיק  תלבושות: מיהמידר מורן  תאורה: קרן גרנק 

 

אביזרים:נרקיס אלבה  פיאות: אירנה סגל  מפיקה ראשית: ירדנה אסולין   

 

פלאשדנס| תולדות הסרט והמחזמר הסרט"פלאשדנס" יצא לאקרנים בשנת 1983, הוא סרט קולנוע אמריקאי, מסוגדרמה-מוסיקלית והיא לחיבור ראשון בין המפיקים דון סימפסון וג''רי ברוקהיימר. הסרטזכה בפרס האוסקר לשיר הטוב ביותר "Flashdance... What a Feeling" בביצוע איירין קארה. הסרט הולידהוא להיט ענקי, השיר MANIAC בביצוע מייקל סמבלו. הסרט זכה להצלחה עצומהבקרב הקהל, והפך לסרט השלישי בדירוג הסרטים המכניסים בארצות הברית לשנת 1983.כשהסרט יצא לאקרנים, לא רק המוסיקה כבשה את הקהל אם כי גם האופנה הבלתי נשכחתשהסרט הזה הוליד.

בשנת2008 הועלה הסרט בגרסת המחזמר – לראשונה, על בימת ווסט אנד. גם את גרסת המחזמר כמואת הסרט כתב טום הדלי. המחזמר זכה להצלחה גדולה באנגליה, ומאז הוא מציג בגרסאותשונות בכל הועלם. גרמניה, איטליה, ספרד, נורווגיה, ארצות הברית, הולנד, אמסטרדם,צרפת ודנמרק. ב 2019 יעלה המחזמר לראשונה בישראל ובשפה העברית.

פלאשדנס| סיפור העלילה בקצרה

סיפורהמעורר ההשראה של אלכס (ספיר יצחק), צעירה יפהפייה והחלטית העובדת ביום במפעל,ובלילה כרקדנית במועדון. מאבקיה בהשגת עצמאות, מציאת אהבה והגשמת חלומה הגדולביותר – לרקוד בבית הספר הגבוה לריקוד. במקביל לרצונה הגדול של אלכס להצליח להתקבללבית הספר, נוצר בינה לבין המעסיק שלה במפעל, ניק (צחי הלוי) – קשר רומנטי. כאשראלכס מגלה כי ניק "התערב" לטובתה בבחינות לבית הספר, היא מחליטה להיפרדממנו וכל זה לצד גל פיטורים גדול במפעל. את אלכס מלוות לאורך כל הדרך, חברותיההטובות מהמועדון של "הארי" – קיקי (עדי כהן), טס (מיי פיינגולד) וגלוריה(רויטל זלצמן) – בחורה תמימה, מאוהבת בג''ימי (רועי וינברג) שעוזב אותה למען החלוםשלו – להצליח כקומיקאי בניו יורק. בשלב מסוים מתדרדרת גלוריה לסמים וזנות במועדוןהחשפנות המתחרה "הזיקית" – אלכס, תעשה הכל כדי להוציא את גלוריה מהתהוםאליו נפלה.

זה סיפור על חברות אמת, הגשמת חלומות ועל העובדה שאף פעםאסור לוותר על האמת שלנו.

 

פלאשדנס| ההפקה הישראלית

פלאשדנסהמחזמר בהפקתו של מאור מימון, הוא המחזמר הראשון שיעלה על בימת תיאטרון תל אביב.המחזמר יעלה ביולי 2019, בתל אביב ויציג בהמשך בכל רחבי הארץ. המחזמר מושר LIVEבאופן מלא ומנוגן ע"י תזמורת חיה ובהשתתפות 25 שחקנים על הבמה.