ד"ר צחי בן ציון- "אוכל שתיה גבר אישה"

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

המופע שמשתבח עם הזמן יותר מצחיק, יותר עדכני. 

המופע המצליח "אוכל שתייה גבר אישה" של דר'' צחי בן ציון,רופא מין, סקסולוג ופסיכיאטר, חוזר למספר מצומצם של הופעות, מצחיקות נוגעותואקטואליות יותר.

? המופע "אוכל שתייה גבר אישה" של דר''צחי בן ציון שנבחר לאחד ממאה  הרופאיםהטובים בישראל מטעם מגזין פורבס הוא אחד המופעים המצליחים בארץ. המופע שהואגם סוג של טיפול מיני וזוגי מוגש בהומור ובצחוק, הנוגעים באמיתות של החיים .

דר'' בן ציון הואבהכשרתו רופא מומחה בכיר -  רופאמין, סקסולוג ופסיכיאטר שמצליח בזכותכישוריו הקומיים הפנומנאליים לתרגם ולהעביר מסרים חשובים לקהל השאובים ממצביםשכיחים ומביכים בחיי הזוגיות ומחדר המיטות והכל בחן ובהומור רב.

עכשיו, חוזר דר'' בןציון, לבקשת הקהל, למספר הופעות בלבד. בהופעות יתייחס לנושאים אקטואליים ובועריםבנושא מיניות סקס וזוגיות. פורנו, מיניות של בני נוער, דת ומין, ווטסאפ וזוגיות,הקשר בין סקס ומשקל (שומן), ספורט ובריאות מיזופוניה (סלידה מרעשים) ואפילו ליחסיהמין של האיש מספר אחד בארה"ב, עד לאחרונה.. אובמה.  

במהלך המופע הנוכחימקיים בן ציון יותר אינטראקציה עם הקהל, כשלמופע מותאם הפעם גם פס קול ייחודי.במופע שהוא כאמור סוג של טיפול מתבסס דר'' בן ציון על מקרים הלקוחים מתוך סיפוריםמחייהם של מטופלים ומנתונים מדעיים של מאסטרס וג''ונסון הקשורים בסקס וזוגיות. המסר העיקרישלו מדגיש את חשיבות האינטימיות, כמו גם את  הבעיות הקטנות והגדולות שכולנוחווים בחיי יומיום וכמובן – את  הדרכים להתמודד איתם.המופע הרץ בכל הארץובאולמות מלאים נחשב למוצלח במיוחד כשהקהל יוצא מחייך ועם ערך מוסף ... בתוםהמופע.

 

ד"ר יצחק(צחי) בן ציוןרופא, פסיכיאטר וסקסולוג. משמש כפסיכיאטר הראשי של מחוז דרום של שירותי בריאות כלליתוכמנהל המרפאה לבריאות מינית במרכז הרפואי האוניברסיטאי "סורוקה" לנגב.בעבר כיהן כסגן-מנהל המרכזהרפואי האוניברסיטאי סורוקה וכפסיכיאטר הראשי של קופתחולים לאומית מתנדב ב''איחוד הצלה''. בשנים 2014-15 נבחר בן ציון לאחד ממאההרופאים הטובים בישראל מטעם מגזין ''פורבס''.
המופע האחרון באזור !
.