מחלון למציאות - תחרות צילומים

מחלון למציאות – תחרות צילומים מחלון הבית בנושא "להיות בעצמאות".

צילומים אופטימיים שצולמו בימים של סגר – מהחלון החוצה.

בימים האלו בהם אנו נדרשים להישמר ולהישאר בבתים, אנחנו עדיין יכולים להסתכל מהחלון החוצה ולחלום. הפרויקט "מחלון למציאות – להיות בעצמאות" מאפשר לכל תושבי רחובות לנסות ולחלום ולדמיין ולהסתכל החוצה מכל חלונות הבית ולתעד רגע אחד מהשבוע המיוחד הזה, למזכרת.

בשבוע הקרוב בו חל גם יום העצמאות, מזמינה החברה העירונית את תושבי העיר לצלם את מה שנשקף מבעד לחלונות הבית ומבעד לעיניים של הצלם, בהשראת הנושא "להיות בעצמאות". כל מה שעולה על הדעת ועל הנפש, וקשור אצלכם לעצמאות. 

התחרות תימשך על פני שבוע, החל מיום חמישי, ה-23.4.20, ועד יום חמישי, ה-30.4.20, ותוצאותיה תפורסמנה בשבוע לאחר מכן, ביום שני, ה-4.5.20. 

כל משתתף יהיה רשאי להגיש עד 2 צילומים לתחרות ובסיומה יתכנס צוות שופטים לבחור את התמונות אשר תוצגנה בגלריה במדיה הדיגיטלית וכן את הזוכים במקומות הראשונים, אשר יזכו גם בפרסים מתנת החברה העירונית.

כאשר יתאפשר הדבר מבחינת ההוראות וההנחיות אליהן כפופה החברה העירונית, תיבחרנה ע"י הצוות תמונות אשר תודפסנה ותוצגנה בתערוכות במוסדות עירוניים שונים.

איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית: "החברה העירונית לתרבות ממשיכה את הקשר עם תושבי העיר גם בימים מאתגרים אלו, בהם אנו נדרשים להישאר בבית אבל לא מוותרים על התקווה והאופטימות וממשיכים להסתכל בגעגועים מהחלון החוצה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך וליצור ולדמיין." 

תמונות ניתן לשלוח למייל rehovot.pic@gmail.com

לתקנון התחרות >> לחצו כאן