ספורט עד הבית | 17-28.1

לאור ההצלחה: מיזם "ספורט עד הבית" ממשיך לשבוע נוסף!

בשבוע החולף העירייה והחברה העירונית רחובות יזמו שבוע של ספורט ואימוני כושר מקוונים למען תושבי העיר. 
לאור ההצלחה והביקוש הרב הוחלט ליזום שבוע ספורט נוסף בו התושבים יוכלו להשתתף באימונים מקוונים מהבית עם מיטב המאמנים בישראל. 
אורח חדש מגיע: כוכב נינג'ה ישראל – יוסי בן יוסף יצטרף לשורת המאמנים ויעביר אימון כושר לכל המשפחה!

כל האימונים ללא עלות, ויועברו באמצעות אפליקציית זום ובשידורי לייב מעמודי הפייסבוק של החברה העירונית רחובות והעירונוער. 

לכניסה לאימונים לחצו >> כאן


בשבוע האחרון עיריית רחובות והחברה העירונית הזמינו את התושבים לנצל את הזמן בסגר בבית ולהשתתף באימוני ספורט מקוונים, ללא עלות עם מיטב המאמנים בישראל. האימונים נועדו לכל תושבי העיר– גברים, נשים, ילדים, צעירים וגימלאים. במפגשי האימונים המקוונים השתתפו מאות מתושבי העיר והפרויקט נחל הצלחה גדולה.

לאור ההצלחה, העירייה והחברה העירונית יזמו שבוע אימונים נוסף. בכל יום בשבוע הקרוב (24-28.1) יתקיימו שני אימונים מקוונים, אחד בשעות הבוקר והשני בשעות אחר הצהריים שישודרו באמצעות אפליקציית זום וגם בעמודי הפייסבוק של החברה העירונית רחובות והעירונוער.

אל נבחרת המאמנים האיכותית יצטרף השבוע שם חדש - יוסי בן יוסף, כוכב נינג'ה ישראל, שיעביר אימון כושר לכל המשפחה. מאמנים נוספים שישתתפו בשבוע הספורט: אירה דולפין, רוני דואני, מלי שדה, אסף רון, דוד בורנשטיין, איתן קטן ומלי שדה.
כל האימונים הינם ללא עלות ומיועדים לתושבי ותושבות רחובות.
לינק לרשימת האימונים ולקישורי הזום לחצו >> https://bit.ly/2LwHktA

רחמים מלול, ראש העיר: "אנחנו ממשיכים להתאים פתרונות לאתגרי התקופה הנוכחית. לאור ההצלחה אנו מאריכים את הפרויקט בשבוע  אחד נוסף. למרות הסגר חשוב לנו וסייע לתושבים לשמור על שגרת ספורט בריאה ובטוחה. אני מזמין את כל התושבות והתושבים להצטרף לאימונים בלי לצאת מהבית". 

לדברי רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט: "בשבוע האחרון הצטרפו מאות תושבים לאימונים המקוונים וקיבלנו אינספור תגובות חיוביות, לכן החלטנו להוסיף שבוע נוסף של אימוני כושר לתושבים ללא עלות. אני מזמין את כולם להשתתף, בין אם אתם מקפידים על שגרה ספורטיבית ובין אם הגיע הזמן שלכם להתחיל".

לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "החברה העירונית שמחה לאפשר לתושבי ותושבות העיר שבוע נוסף של פעילות ספורטיבית חווייתית עם מיטב המאמנים עד הבית. זוהי רק ההתחלה, עד שנוכל לשוב כולנו לפעילות ספורט קבוצתית במרחב הציבורי".