משדרים עצמאות | 14.4

מירי מסיקה, אבי נוסבאום ונתן דטנר במופע עצמאות חגיגי.
המופע יועבר בשידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.
במקביל, ייערכו מופעי זיקוקים מרהיבים ברחבי העיר.

הנחיות הזהירות אוסרות על קיום במות ברחבי העיר, אולם בעיריית רחובות לא מוותרים על חגיגות העצמאות, ובערב עצמאות, 14.4, החל מהשעה 21:00, יועבר בשידור ישיר בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית מופע עצמאות חגיגי מהיכל התרבות, בהשתתפות הזמרת מירי מסיקה, הסטנדאפיסט אבי נוסבאום, חניכי בימת הנוער רחובות ולהקות המחול של "הדרי רחובות".
את האירוע ינחה השחקן המוערך נתן דטנר.

במהלך השידור, בשעה משוערת 21:30, יצבעו את שמי רחובות מופעי זיקוקים מרהיבים.

מדינת ישראל חוגגת 73, ובעיריית רחובות והחברה העירונית לא מוותרים גם השנה על החגיגות. בשל ההנחיות אשר אוסרות על קיום אירועי עצמאות המוניים, עיריית רחובות והחברה העירונית יביאו את החגיגות לבתי התושבים והתושבות באמצעות שידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

בליל העצמאות, יום רביעי, 14.4, החל מהשעה 21:00, ישודר מופע העצמאות המרכזי, באירוע חגיגי מהיכל התרבות. במופע ישתתפו הזמרת מירי מסיקה, הסטנדאפיסט אבי נוסבאום, חניכי בימת הנוער רחובות, להקת הנוער העירונית "העירומיוזיק" ולהקות המחול של הדרי רחובות. את האירוע ינחה השחקן נתן דטנר, שיראיין את ראש העיר רחובות, רחמים מלול. המופע יועבר ישירות בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות בערב עצמאות, 14.4, החל מהשעה 21:00.

בזמן השידור, בשעה משוערת 21:30, יוזמנו תושבי רחובות לצאת אל חלונות ומרפסות הבתים, כדי לחזות במופעי זיקוקים מרהיבים במספר מוקדים ברחבי העיר.

ראש העיר רחמים מלול: "זו הייתה שנה מאתגרת ומורכבת. תושבי רחובות הוכיחו מחויבות ומשמעת, וביחד הגענו לשיעור התחסנות גבוה ושיעור תחלואה נמוך מאוד. אנו לא מוותרים על חגיגות העצמאות, ובשל המגבלות על התקהלות- נביא את החגיגות אליכם הביתה, התושבים והתושבות, פעמיים- בליל העצמאות ובמוצאי העצמאות. מגוון אמנים יופיעו בפניכם, ואנו נצדיע לכם התושבים ולכוחות הרפואה בעיר, שלהם אנו מוקירים תודה. אני מזמין את כל התושבים והתושבות לצפות באירועים שהכנו עבורכם, להתרגש ולשמוח."

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "למרות המגבלות ועד שנחסן את כולם- אנו מעבירים בשידור ישיר מהיכל התרבות לכל התושבים. יהיו שני אירועים עם מגוון אמנים ואמניות. השנה קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לכוחות הרפואיים שעמלו כל השנה במסירות לטובת הציבור. אני מזמין את כולם להשתתף ולצפות בחגיגות."

דורון מילברג, מנכ"ל עיריית רחובות: "השנה שילבנו בין הרצון לציין את העצמאות כפי שאנו עושים מדי שנה ובין הצורך לשמור על המגבלות אשר מבטיחות את בריאות הציבור. לכן נערכנו מראש ונקיים שני אירועים מגוונים ועשירים בתוכן – אשר יועברו בשידור ישיר באמצעות הפייסבוק. כל התושבים מוזמנים."

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "חגיגות העצמאות השנה עומדות בסימן פתיחת אירועי התרבות, אך יחד עם זאת – עדיין קיימות הגבלות, במיוחד בהקשר להשתתפות בני נוער וילדים. השקענו מחשבה רבה כדי להצליח להביא את שמחת החג לכל בתי התושבים – יצרנו מופעים משודרים הן לערב עצמאות והן ערב הצדעה לצוותי הרפואה שיתקיים במוצאי החג. מיטב האומנים והכוחות המקומיים יעלו על בימת היכל התרבות והמופעים יועברו בשידור חי לכל בית בעיר באמצעות הפייסבוק. וכדי להביא אור לכל הבתים – יתקיימו השנה מופעי זיקוקים מרהיבים במספר מוקדים בעיר.
חג עצמאות שמח!”