קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לצוותי הרפואה | 15.4

במוצאי עצמאות: קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לצוותי הרפואה, עם רמי קליינשטיין ואילנית לוי. המופע ייערך בהיכל התרבות ויועבר בשידור ישיר בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

במוצאי יום העצמאות, 15.4, החל מהשעה 20:30, תועבר בשידור בעמודי הפייסבוק של עירית רחובות והחברה העירונית, קבלת הפנים החגיגית של ראש העיר, רחמים מלול, מהיכל התרבות, שתיערך השנה בסימן הצדעה לצוותי הרפואה בעיר, בהשתתפות הזמר רמי קליינשטיין והמנחה אילנית לוי.

ההשתתפות באירוע ללא עלות, בהצגת תו ירוק ותעודת זהות בלבד ובהרשמה מראש באתר היכל התרבות >> להרשמה לחצו כאן
מספר המקומות מוגבל.

מדינת ישראל חוגגת 73, ובעיריית רחובות והחברה העירונית לא מוותרים גם השנה על החגיגות. בשל ההנחיות אשר אוסרות על קיום אירועי עצמאות המוניים, עיריית רחובות והחברה העירונית יביאו את החגיגות לבתי התושבים והתושבות באמצעות שידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

במוצאי עצמאות, יום חמישי, 15.4, בשעה 20:30, תחל קבלת הפנים המסורתית של ראש העיר, רחמים מלול, בסימן הצדעה לצוותי הרפואה בעיר, על עבודתם במהלך השנה החולפת במאבק במגיפת הקורונה. במהלך האירוע יצדיעו למומחים, חברי קבינט הקורונה העירוני, לצוותי קופות החולים וכוחות ההצלה ולמרכז הרפואי קפלן, כאות הוקרה על העשייה למען תושבי רחובות. כמו כן יצדיעו לתושבים שבלטו בהישגיהם בשנה החולפת ולחיילים מצטיינים.

האירוע בהנחיית השחקנית והמגישה תושבת רחובות אילנית לוי, ובמהלך האירוע יופיע הזמר והיוצר רמי קליינשטיין.

ראש העיר רחמים מלול: "זו הייתה שנה מאתגרת ומורכבת. תושבי רחובות הוכיחו מחויבות ומשמעת, וביחד הגענו לשיעור התחסנות גבוה ושיעור תחלואה נמוך מאוד. אנו לא מוותרים על חגיגות העצמאות, ובשל המגבלות על התקהלות - נביא את החגיגות אליכם הביתה, התושבים והתושבות, פעמיים - בליל העצמאות ובמוצאי העצמאות. מגוון אמנים יופיעו בפניכם, ואנו נצדיע לכם התושבים ולכוחות הרפואה בעיר, שלהם אנו מוקירים תודה. אני מזמין את כל התושבים והתושבות לצפות באירועים שהכנו עבורכם, להתרגש ולשמוח."

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "למרות המגבלות ועד שנחסן את כולם - אנו מעבירים בשידור ישיר מהיכל התרבות לכל התושבים. יהיו שני אירועים עם מגוון אמנים ואמניות. השנה קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לכוחות הרפואיים שעמלו כל השנה במסירות לטובת הציבור. אני מזמין את כולם להשתתף ולצפות בחגיגות." 

דורון מילברג, מנכ"ל עיריית רחובות: "השנה שילבנו בין הרצון לציין את העצמאות כפי שאנו עושים מדי שנה ובין הצורך לשמור על המגבלות אשר מבטיחות את בריאות הציבור. לכן נערכנו מראש ונקיים שני אירועים מגוונים ועשירים בתוכן – אשר יועברו בשידור ישיר באמצעות הפייסבוק. כל התושבים מוזמנים."

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "חגיגות העצמאות השנה עומדות בסימן פתיחת אירועי התרבות, אך יחד עם זאת – עדיין קיימות הגבלות, במיוחד בהקשר להשתתפות בני נוער וילדים. השקענו מחשבה רבה כדי להצליח להביא את שמחת החג לכל בתי התושבים – יצרנו מופעים משודרים הן לערב עצמאות והן ערב הצדעה לצוותי הרפואה שיתקיים במוצאי החג. מיטב האומנים והכוחות המקומיים יעלו על בימת היכל התרבות והמופעים יועברו בשידור חי לכל בית בעיר באמצעות הפייסבוק. וכדי להביא אור לכל הבתים – יתקיימו השנה מופעי זיקוקים מרהיבים במספר מוקדים בעיר. חג עצמאות שמח!"