הרקדות ליל קיץ 2021

הרקדות ליל קיץ 2021

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות אתכם לחגיגת ריקודי עם מדי מוצ"ש, החל מה-24.7 ועד סוף אוגוסט

הכניסה להרקדות ללא תשלום

אם גם אתם נמנים על אלה שלא מוותרים על אף הזדמנות לרקוד, הכינו את נעלי הריקוד, ופנו את היומן, כי במהלך חודשי הקיץ, החל מה-24.7, בכל מוצאי שבת (כחצי שעה לאחר צאת השבת), יתקיימו הרקדות עם טובי המרקידים בעיר, מתחום ריקודי העם – ישראל שיקר, איציק בן דהאן וכרמית שימקו. ההרקדות יתקיימו באולם הספורט ע"ש אוסי וזוהר, רח' סירני 52 רחובות, הכניסה ללא תשלום וציבור הרוקדים מוזמן!

להלן פירוט אירועי ההרקדות:

24.7 – ישראל שיקר

31.7 – איציק בן דהאן

7.8 – כרמית שימקו

14.8 – ישראל שיקר

21.8 – כרמית שימקו

28.8 – איציק בן דהאן

רחמים מלול, ראש העיר: "רחובות ממשיכה להוביל במגוון פעילויות התרבות בעיר, והפעם בתחום המחול. מסורת לא שוברים - וזוהי רק ההקדמה לריקודי סוף הקיץ שאנו מתכננים לחודש הבא".

רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט: "אני שמח על האפשרות לשוב לרקוד יחד כפי שנהגנו לעשות לפני שפרצה הקורונה לחיינו, ומזמין את כל חובבי הריקוד לדורותיהם להגיע ולמלא את הרחבה בכל מוצ"ש."

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "במסגרת אירועי התרבות והספורט שאנו מארגנים במהלך הקיץ לתושבים, אני גאה להחזיר את מסורת ההרקדות לעיר, מסורת שתחזיר את השמחה והחיוך לכל חובבי הריקוד באשר הם. בואו לרקוד איתנו!"

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כניסת משתתפים מגיל 12 ומעלה לאירוע/ים, מותנית בהצגת תו ירוק/ תעודת מתחסן/מחלים או בדיקת קורונה שלילית (שנערכה עד 72 שעות לפני הכניסה למתחם) ותעודה מזהה.