סיורים במוזיאון לכיתות ז'

מסע קסום לאחת מקהילות ישראל העתיקות.

מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל הנמצא בעיר רחובות, הינו מוזיאון ובו תצוגות קבע ייחודיות הכוללות אוספים ומוצגים נדירים, מקוריים ובלעדיים, אמצעים אור קוליים ושולחנות דיגיטליים להעמקת הידע.

המרכז מהווה בית לכלל קהילות ישראל באמצעות תערוכות מתחלפות, סיורים מודרכים, ימי עיון, סדנאות, מופעים ועוד. במקום ספרייה ייחודית, חדרי עיון, כיתות לימוד ואודיטוריום.

למרכז מורשת פוטנציאל גדול להפוך להיות משאב לימודי המשתלב ומעשיר את מערכת החינוך הפורמלית. מתוך אמונה בערכה של הלמידה הפעילה והמשמעותית, בנינו תכנית ייחודית המיועדת לחטיבת הביניים, המתקשרת לשנת בר\בת המצווה ועבודת השורשים. מטרת העל היא לפתוח צוהר לנערים ונערות הנמצאים בשלבי גיבוש של זהותם האישית והקולקטיבית. באמצעות החשיפה למרכיבי המורשת של יהדות תימן אנו מצפים שכל תלמיד ותלמידה יפתח סקרנות שתוביל לחקירה ולמידה על המורשת המשפחתית שלו.

הביקור במרכז מורשת כולל מגוון רחב של הפעלות ביניהם: משחקים, שולחנות אינטראקטיבים, המחזות, יצירה ועוד. אמצעים שנועדו לעורר סקרנות, שאילת שאלות של המבקרים ואינטראקציות של דיאלוג ופרשנות בשיטות פעלתניות. אנו מזמינים אתכם למסע קסום של מראות, ריחות וסיפורים שיעצימו את עולמכם הפרטי ויעשירו את חווית הלימוד גם בכיתה.

את הסיורים מעבירים מדריכים מקצועיים.

את הפרויקט מלווה יועצת חינוכית בשם ד"ר יהודית סבן.

להזמנת סיורים:
דניאלה צור, מנהלת אירועים והדרכות
נייד. 050-2623558 | טל. 073-3946150
דוא"ל: daniella@bet-moreshet.co.il