מימונה | 24.4

חגיגת המימונה ברחובות חוזרת:

חגיגת המימונה בפארק המייסדים עם קובי פרץ

 לאחר הפסקה של שנתיים, בשל מגפת הקורונה, ישוב ראש העיר רחמים מלול לארח את תושבי העיר לאירוע מימונה עירוני בפארק המייסדים, אירוע שהפך למסורת במסגרת חגיגות האביב. המימונה ברחובות צפויה לארח אלפים מתושבי העיר והאזור, אישי ציבור ומכובדים.

החגיגה תתקיים עם מאהל אירוח מסורתי שהובא ממרוקו, ותכלול את הופעת הזמר קובי פרץ, תזמורת מרוקאית אותנטית עם האמנים ליאור אלמליח, אלחי לגריסי והזמרת הים תיכונית נטלי בראל.

24.4, יום ראשון, 20:00, פארק המייסדים.

עיריית רחובות והחברה העירונית, מזמינות את תושבי העיר לחגיגת מימונה עירונית בפארק המייסדים, ביום ראשון, 24.4, בשעה 20:00. במסגרת החגיגות, יארח ראש העיר, רחמים מלול, את התושבים במאהל אירוח מסורתי שהובא ממרוקו, כשהנוכחים יוזמנו להתכבד בכיבוד מסורתי שיכלול מופלטות כיד המלך. המימונה ברחובות מהווה מוקד עליה לרגל לתושבי האזור, אישי ציבור ומכובדים נוספים. 

במסגרת חגיגת המימונה השנה, על הבמה המרכזית יופיע הזמר קובי פרץ, והאמנים ליאור אלמליח, אלחי לגריסי והזמרת הים תיכונית נטלי בראל. המופעים יתקיימו לצד אוהל אוריינטלי מרהיב ביופיו.

להסדרי חניה ונגישות לחצו כאן 

ראש העיר רחובות, רחמים מלול: "המימונה הפך מזמן לחג מסורתי של כל בית ישראל, חג של שפע והכנסת אורחים. רחובות תחגוג את המימונה בגדול! אנחנו שמחים לשוב ולחגוג אותו ברוב עם בפארק המייסדים, עם מוזיקה שמחה. אני אפגוש אתכם באוהל האירוח המסורתי עם רבים וטובים נוספים- בואו לשמוח!"

ח"מ ומחזיק תיק התרבות, עודד עמרם: "אנחנו כל כך שמחים לשוב ולשמח את תושבי רחובות עם האירוע שחותם את אירועי פסח, ליל המימונה, בפארק המייסדים המחודש. נחכה לכם שם עם מגוון של אמנים בהופעה ועם אוהל האירוח המסורתי, כולם מוזמנים ומוזמנות!"

מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל: "החברה העירונית שמחה להחזיר למרכזה של העיר, ברוב פאר והדר, את חגיגת המימונה המסורתית, כפי שנחגגה בשנים שקדמו לקורונה. אני מזמין את תושבי העיר להגיע וליהנות מהופעות אמנים ברוח החג ומדברי המתיקה המסורתיים. תרבחו ותסעדו!"

חגיגת המימונה העירונית תתקיים ביום ראשון (24.4.22), כ"ג בניסן תשפ"ב, החל מהשעה 20:00, בפארק המייסדים (רח' לבקוביץ' פינת הרצל).

תמונה: ליאור קסון