דון קישוט-תאטרון הבלט הלאומי של רוסיה

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

לראשונה בישראל!

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה
בניהולו של ויאצ''סלב גורדייב
בסבב הופעות מיוחד לכבוד חגיגות 50 שנות יצירה
של ויאצ''סלב גורדייב, מייסד ומנהל התיאטרון

בלט ב-2 מערכות ו-6 תמונות

"דון קישוט"

מוסיקה מאת ל. מינקוס

הפקה גרנדיוזית בהשתתפות 120 אמנים על הבמה
בליווי התזמורת הסימפונית חיפה

"לראות את כשרון הבלט הרוסי בשיאו זאת הזדמנות נדירה... " כך הגיב העיתון "ווסטרן מורנינג ניוז" לאחר הופעות תיאטרון הבלט הלאומי (Russian State Ballet Theatre) שהתקיימו בבריטניה.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ''סלב גורדייב הינו אחד התיאטראות לבלט המובילים ברוסיה, להקת סולנים של ממש. הוא מגיע אלינו לסבב הופעות מיוחד בהשתתפות רקדני ההרכב המקורי, הראשון כולל סולנים מובילים, זוכי פרסים בתחרויות בלט בינלאומיות.

המוסיקה השמחה של לודוויג מינקוס, הכוריאוגרפיה הוירטואוזית של מריוס פטיפה ואלכסנדר גורסקי, בעריכה ובבימוי המקורי של ויאצ''סלב גורדייב, התפאורה והתלבושות המפוארות ההפקה הזאת תהפוך לגולת הכותרת התיאטראלית בעונה הקרובה!

עפ"י ויאצ''סלב גורדייב, "דון קישוט" הינו בלט חגיגי, המשלב מוסיקה מדליקה ומשמחת בסגנון ספרדי, כוריאוגרפיה וירטואוזית, תפאורה ותלבושות ססגוניות. הוא מלא באהבה, הומור ושמחת חיים, ומעביר אותם לקהל הצופים. ולרקדנים הוא מהווה הזדמנות נהדרת להראות את כל היכולות הכוריאוגרפיות שלהם במלוא הפאר". ולא בכדי "דון קישוט" הינו אחד מחמשת מופעי הבלט הפופולאריים בעולם!

בגרסתו של גורדייב, עפ"י הליברית שכתב, "דון קישוט" הפך לדינמי יותר ומוסיקאלי יותר. נוספו לו ריקודים ודמויות חדשות, שעיטרו את המופע.

משך המופע כשעה וחצי כולל הפסקה