מייגן לוי

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס

מייגן לוי
במאית: גבריאלה קאופרת''ווייט
בכיכובם של: קייט מארה, ראמון רודריגז, טום פלטון.

מייגן לוי (קייט מארה, "בית הקלפים") היא חיילת בצבא ארצות הברית, עוד צעירה שהתגייסה בשביל לברוח מההורים, מהבית, מהחיים האמיתיים… בעקבות לילה מלא אלכוהול היא מוצאת את עצמה עומדת בפני משפט צבאי על התנהגות פרועה, ונשפטת לעבודות שירות ביחידת הכלבנים. בזמן הנקיונות המתישים היא נתקלת ברקס, כלב אגרסיבי במיוחד,ולמרבה ההפתעה מתפתח ביניהם קשר בלתי מוסבר. מול כל המכשולים וכנגד כל הסיכויים, מייגן מחליטה שהיא ורקס ימשיכו את הקריירה הצבאית שלהם ביחד.

"מייגן לוי" היא דרמה המבוססת על סיפור אמיתי. סיפור של חברות אמיצה, התבגרות, והקשר המיוחד בין אדם לחברו הטוב ביותר – בשדה הקרב ומחוצה לו.

הרצאה פותחת: אורן עדיקא מרצה לכלבנות ,מומחה להתנהגות כלבים
נושא ההרצאה: עולמו הנסתר של הכלב - כלבים בשירות האדם

ארה"ב 2017 116 דקות 

 

 

אהבתה מרתיחה את מי האמבט

במאי: ריוטה נאקאנו

שחקנים:  רי מיאזאווה, האנה סוגישאקי, ג’ו אודגיר

מועמד יפן לאוסקר , זוכה שלושה פרסי האקדמיה היפנית לקולנוע.

משפחת סשינו ניהלה בית מרחץ מסורתי עד שקוזהירו,אבי המשפחה, החליט לעזוב את הבית. כאשר אשתו המגדלת את בתם המתבגרת לבד, מגלה כינותרו לחייה מספר חודשים בלבד, היא בוחרת להסתיר זאת ממנה ועורכת רשימת משימות,בהן למצוא את האב הנעלם ולפתוח מחדש את בית המרחץ. 

הסרט שוזר ברגישות רבה, בהומור עדין ובאהבה דרמה משפחתית עם מתחים וסודות, שבסופו של דבר מהדקים ומחזקים את הקשרים ביניהם, בתוך סיפור טרגי שסופו ידוע מראש. הסרטיוצר דמויות בלתי נשכחות שתאוות החיים בוערת בהן.

יפן 2017 I יפנית, תרגום לעברית ואנגלית I 125 דקות I

הרצאה פותחת: דינההיימן, אנתרופולוגית, מתווכת תרבות, מרצה, מורה ומדריכת טיולים למזרח אסיה. 

נושא ההרצאה : האיזון שבין רגש לחובה בחברה היפנית-
הצורך להתארגן לקראת עתיד מאתגר, מעלה שאלות של חובה ואחריות. כיצד מגויסת תכונתההסתגלות היפנית של גנבטה (עמידה בקשיים) לזמנים משתנים, תוך שילוב של מסורת עםחדשנות.